Ödeme Seçenekleri 

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri

Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

 

Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

Kapıda Ödeme

Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

 

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takiben, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takiben siparişiniz hazırlanır. Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sitemizden satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktir de gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. 

İade ve İptal İşlemleri

 

1-Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize mail  atarak  bildirmeniz gerekmektedir. 

 

İade ve değişim işlemlerinde kargo bedeli (gelirken & giderken) müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

 

 

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri etiketleri koparılmamış, kilitli kapaklı ürünlerin açılmamış, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde internet mağazamız yetkilileri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz. İnternet mağazamızdaki yetkililerden onay alınmadan gönderilen paketler Kargo yetkililerinden teslim alınamayacaktır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

İade konusunda mutabakat sağlanan ürünlerde, müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmelidir.Müşterinin satın aldığı ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade olan ürün/ürünler mağaza yetkililerimize ulaştığı günden itibaren 10 gün içerisinde ürün bedeli iade edilmektedir. İade işlemlerinde kargo ücreti iadesi yapılamamaktadır. Ancak ürünü teslim alacak mağaza yetkilimiz üründe veya ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, etikette kopma ve kullanılma durumu tespit edilirse ürün iade alınamayacak ve ürün bedeli iade edilemeyecektir.

 

Ticari amaçla veya toplu alımlar söz konusu olduğunda mağaza yetkililerimiz siparişi iptal edebilir veya siparişteki ürün adetlerini düşürebilir.

 

Ürün satın alması ve teslimatı gerçekleştikten sonra ürünle ilgili oluşabilecek olumsuz durumlarda müşteri; üretici veya distribütör firmalar ve yetkili organlarına başvurmalıdır.

 

Kampanyalı ürünlerde kesinlikle iade yoktur. Değişim ise, aynı ürünün diğer bedenlerinin olmaması ihtimalinden dolayı farklı kampanyalı ürünlerle olabilir.